E-mail: info@plienoamzius.lt

Apie Mus

      1997m . įmonės veikla pradėta susibūrus iniciatyvių jaunų inžinierių grupei ir pradėjus pirmus bandymus gaminti berėmių stiklo konstrukcijų furnitūrą.Tai buvo gaminiai iš anoduoto aliuminio bei nerūdijančio plieno, stiklo laikikliai ,rankenos ir t.t. Besiplečiant klientų ratui 2000m. buvo nuspręsta įkurti UAB „Plieno Amžius“. Pagrindinė įmonės gaminių kryptis buvo priedų stiklo konstrukcijoms gamyba, bet vėliau buvo išplėtotos ir kitos gaminių grupės.Pradėti gaminti nerūdijančio plieno bei dažyti metaliniai turėklai , laiptasijos , tvoros , stoginių( pavėsinių ) konstrukcijos ,vartai bei atliekami jų montavimo darbai .

      Ir dabar įmonė noriai imasi individualių nestandartinių užsakymų , reikalaujančių kūrybinės minties ir inžinierinių inovacijų.Stengiamės klientų poreikius tenkinti ir terminais, ir kokybės bei kainos santykiu. Atliekame sudėtingus, daug rankų darbo reikalaujančius užsakymus, bei bendradarbiaudami su partneriais, gaminame itin sudėtingus , labai skirtingų technologinių procesų gaminius.

      Šiuo metu mūsų užsakovai yra žinomos Lietuvos kompanijos: UAB „Durų sistemos ir ko“,UAB „Staticus“,AB PST, UAB „Stiklita“,UAB „Vilprim“,UAB „Arcos“,UAB „Velansta“,UAB „Languva Plastikas“, sporto klubai „Impuls“ ir daugelis kitų.Be to gaminame ir interjero detales , gauname užsakymų pilnai įrengti parduotuves bei prekybinius ir grožio salonus .

      Ekonominės krizės metu, mūsų partnerių ir „Plieno Amžiaus“ kolektyvo dėka, prasiplėtė gaminių eksporto geografija.Norvegijoje , Danijoje , Škotijoje , Anglijoje , Švedijoje jau sumontuoti mūsų gamybos vartai , turėklai , stogeliai, laikančios konstrukcinės detalės . Nuo pat įkūrimo,įmonė bendradarbiauja su Rytų šalių partneriais – eksportuojame į Rusiją ,Baltarusiją , Kazachstaną .

Visada laukiame Jūsų , naujų iššūkių , įdomių pasiūlymų.